Peregrynacja obrazu św. Józefa

4 perygrynacjaW dniach 12-13 czerwca br. przebywał w naszym kościele parafialnym - peregrynujący od ponad dwóch lat po parafiach naszej archidiecezji - obraz św. Józefa z kościoła Ojców Karmelitów przy ul. Działowej w Poznaniu.

Obraz przybył do naszego kościoła w specjalnym samochodzie-kaplicy poniedziałek 12 czerwca br. popołudniu, a o 19.00 została odprawiona Msza św., podczas której został dokonany akt oddania św. Józefowi rodzin naszej parafii. Do 21.00 trwała modlitwa różańcowa przy obrazie. We wtorek przez cały dzień było wiele okazji do indywidualnego czuwania przy obrazie. W południe została odprawiona Msza św. z udziałem chorych i osób w jesieni życia, a o 16.30 - nabożeństwo słowa z aktem oddania parafii pod opiekę św. Józefa. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.